Postawiliśmy sobie za zadanie opracowanie wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, które łączą tysiące lat wiedzy ajurwedyjskiej, najnowsze badania molekularne i europejskie standardy kosmetyków. Naszym celem jest zapewnienie klientom lepszej jakości życia dzięki Ajurwedzie.

Dla jakości naszych produktów pielęgnacyjnych ważne jest nie tylko stosowanie oryginalnych ajurwedyjskich roślin leczniczych z Indii. Ważną rolę odgrywa również wiek roślin, czas zbioru, właściwe przechowywanie i suszenie, gleba oraz warunki atmosferyczne. Wymagana jest specjalna wiedza aby wybrać odpowiednie części roślin i metody ekstrakcji. Drzewo Neem jest najlepszym przykładem: zawiera ponad 100 różnych składników chemicznych, które znajdują się w całym drzewie: korzeniach, korze, liściach, owocach, nasionach. W zależności od wyboru i kombinacji części roślin, ale także odmiany przetwarzania, powstają bardzo różne kompozycje, ponieważ każdy Neem jest inny. Produkty idealnie sprawdzą się przy leczeniu egzemy, łuszczycy, czy atopowego zapalenia skóry.

Naturalny krem do pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej, łuszczącej się czy atopowej z unikalną mieszanką olejku kokosowego i egzotycznych ziół. Krem opracowywany jest w oparciu o mądrości starożytnej ajurwedyjskiej tradycji (ziołowej) przy użyciu krytycznych i naukowych metod. Przywraca skórze jej pierwotne piękno i sprawia, że jest miękka i elastyczna oraz zapewnia natychmiastową i długotrwałą ulgę na szorstkiej, łuszczącej się i pozbawionej blasku skórze. Ten ziołowy preparat jest dobrze tolerowany nawet na bardzo wrażliwej skórze.

Szampon i Fluid to specjalistyczne preparaty zawierające udoskonalone ekstrakty z neem, kurkumy, korzenia Dyera, słodkiego indrajao i oleju kokosowego. Odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów i szczególnie przydatne w przypadku wrażliwej, swędzącej i łuszczącej się skóry głowy. Usuwają również łupież i zwiększają objętość włosów. Szampon i Fluid będą idealnym sposobem na ukojenie i pielęgnację skóry głowy.

Wielka akcja promocyjna na wszystkie produkty Sorion do końca października!
Dodatkowo ponad 1000 darmowych próbek! www.sorionpolska.pl
Infolinia: +48 570 921 306

Podobne posty